Nadační fond NALA pomáhá dětem v Nepálu získat vzdělání. Soustředíme se na osiřelé a chudé děti z venkovských oblastí, kterým chceme dát šanci na šťastnější život. V nové klášterní škole děti získávají vzdělání klasického typu, a zároveň se zdokonalují v nadčasovém buddhistickém učení pod vedením zakladatele školy Šeraba Gjalcchen rinpočheho.

Naším cílem je, aby filozoficko-kulturní dědictví zemí z oblasti Himalájí zůstalo zachováno. Díky idealistické a nadčasové aktivitě nadačního fondu Nala máme možnost začít připravovat další projekty zaměřené na udržení tradičního odkazu.

Stále častěji si pokládáme otázku, proč jsou lidé žijící na Východě tak spokojení, přestože jsou chudí. Tajemství leží v jejich duchovním bohatství, které vychází z buddhismu. Poznejte jejich život, nechte se jimi inspirovat a pomozte uchovat jejich jedinečnou kulturu přinášející radost a štěstí.

Vzdělání pro znevýhodněné děti z Nepálu i z tibetských oblastí

Nový moderní komplex v regionu Banepa, v blízkosti Káthmandů

Domov pro děti bez rodinného zázemí

Zdravotní péče a lékařské prohlídky

Udržujeme tradici buddhistického umění

Překlady vzácných buddhistických textů

Naše projekty


Martinko to je pro tebe! Sem můžeš napsat nějaký text. :)

Naše děti


Záleží nám na tom, aby osiřelé nebo znevýhodněné děti mohly chodit do školy a rozvíjet se. Protože mnoho z nich pochází z velmi chudých rodin, jsou odkázány na pomoc ostatních. Z našeho pohledu i malá finanční podpora může pro tyto děti znamenat naději na důstojný a šťastný život.